| bubblex a întrebat:

Buna!
In 24-25 iulie se fac inscrierile la liceu, insa am o problema: nu voi fi in oras in acea perioada. Parintii mei vor putea merge la liceu sa ma inscrie, dar este obligatoriu sa fiu si eu prezenta?
Se poate efectua inscrerea doar de catre parinti?

Multumesc!

4 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Nu, nu este nici o problema, crede-ma, eu mai mai ca eram in plus pe acolo! rolling on the floor)

| us3r a răspuns:

Ar trebui sa fi si tu prezenta. daca este o situatie mai delicata s-ar putea sa te inteleaga. parinti tai trebuie doar sa urmeze sfaturile pe care le dau profesori, sa complecteze corect si cu cat mai multe optiuni.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,te pot inscrie parintii, cu buletinul lor(a unuia din ei)si cu certificatul tau de nastere.Presupun ca ai buletinul cu tine cand pleci, asa ca fa-le si o copie dupa buletinul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa fii prezenta.Te pot inscrie numai parintii.