| Roz a întrebat:

in alte tari sunt manele?

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da, de exemplu uite in bulgaria, mie imi plac la nebunie unele manele de-ale lor.

| bOse a răspuns:

Da, spre exemplu la Americani este celebrul Soulja Boy

| Boniboon a răspuns:

Buna intrebare! Cred ca nu sunt singura care ii considera pe cei de teapa lui 50 Cent manelisti, atat timp cat canta DOAR despre femei, bani si masini. E o asemanare izbitoare intre Salam al nostru si 50 Cent, dupa parerea mea, atata timp cat versurile sunt intr-un fel asemanatoare, doar ca ritmul este altul!

| Bitzika a răspuns:

Da eu sount marriachi si sount din Spania locuiesc en Romania si da sount manelles

| :X:X a răspuns:

Nu cred .

| Lαααα a răspuns:

UUu.deci si in alte tari sunt cocalari?rolling on the floor

| marcelan25 a răspuns:

Hi! In acest moment sunt in Germania si am iesit aseara la un club si chiar nu mi-a venit sa cred ca aud manele, pe care asa bine se distrau, germanii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper din tot sufletul ca NU...altfel planeta chiar se scufunda.