| BiaBybbyBia a întrebat:

In ce centre de recuperare sunt trimisi copiii de catre parinti? Daca ati putea sa imi dati niste adrese ca eu nu gasesc. Ma refer la copiii care au facut niste "prostii", gen erau prea rebeli.

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Centre de recuperare? sau ce ca nu inteleg amice adica plasament? sau scoala de corectie> centrele de recuperare sunt de obicei acele care ajuta cu alcool sau traume fizice recuperare motorie, nu prostii, aia e scoala de corectie.