| anonim_4396 a întrebat:

In curand adica peste 3 zile este petrecerea mea aniversara si fac 14 ani. Nu prea stiu ce sa joc impreuna cu prietenii mei in afara de sticluta adevar sau provocare carti biletele karaoke. As vrea sa ma ajutati va rog frumos. multumesc

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai jucati monopoli, remi, fazan, tomanap, table, spuneti bancuri

| MICHAel a răspuns:

Nu crezi ca esti cam mare pentru asa ceva? karaoke merge dar sticlutza laughing) sfatul meu ar fi sa ii scoti la o cofetarie sau un suc