| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a întrebat:

in curand eu si prietenul meu facem 4 luni de cand suntem impreuna.si cred ca ar trebui sa-i ofer ceva(o mica atentie), dar nu am idee ce.ma puteti ajuta voi cu cateva idei? va rog!

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Pentru o aniversare de 4 luni nu cred ca trebuie sa-i iei ceva foarte costisitor.Ai putea sa faci chiar tu ceva. Daca sunteti 2 romantici, scrie o scrisoare despre cum v-ati cunoscut si sentimentele tale.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ai putea sa ii oferi un ceas, un calendar personalizat, un parfum, o bluza. Trebuie sa ii oferi ceva care sa ii aminteasca de tine dar sa ii fie si de folos.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga mea in mod normal noi barbatii ne gandim la anumite surprize sau cadouri. Voi sunteti ca o raza de soare si numai cu un zambet ne faceti fericiti. Dar daca vrei sa-i faci o surpriza cred ca o cina romantica ar rezolva problema. Îti doresc sa fii iubita!

| VoiceWithin a răspuns:

Sa ii cumperi un ceas, o cana in care sa fi tu, o perna pe care sa scrie te iubesc, 2 lantisoare adica jumatati una tu una el, un tricou, pulover imprimat poza cu voi, o cutie de ciocolata preferata lui, iti alegi din ce am spus eu de mai sus daca crezi ca sunt bune.happy

| hax0r a răspuns:

Un copil.

| anonim_3132 a răspuns:

Pai eu cand am avut cu iubitul meu 4 luni i-am facut cadou un ursulet de plus si o bratara de argint.acum nu mai am cui sa i fac cadourisad ne-am desp acum o saptamanasad da asta eoh go on la multe luni impreuna cu iubitul tau!