| vladutz_4736 a întrebat:

Buna,in curand va fi ziua mea de nastere si mi-o voi tine la o vila.Voi avea in jur de 15 invitati.Intrebarea mea este: Cu ce ii voi servi pe invitati? Inafara de bautura si pizza.Eu ma gandeam sa fac un platou, dar ce sa pun pe el? Si ce altceva sa mai am? Funda celui mai bun/inspirat raspuns.

2 răspunsuri:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Pe platou ai putea sa pui: crochete din caschaval, rulouri din sunca umplute cu salata de beuf, cordon blue, aripioare pane poti sa mai ai frigarui, si ca desert frigarui din diferite fructe glazurate cu ciocolata alba si neagra. Sper sa fi fost de ajutor.

| aaII33xx a răspuns:

Poti pe platou sa pui niste crochete de pui cu un sos tartar... mezeluri:cascaval, sunca presata, kaizer, rosii decorative, salata decorativa si vezi si tu. incearca sa o aranjezi in functie de gustul tau.Si iti urez: la multi ani!big grin