| anonim_4396 a întrebat:

in curand va fi ziua mea de nastere si as vrea sa mi-o fac, ma gandeam sa o fac la pizza e o idee buna?

Răspuns Câştigător
| CristinaEmma a răspuns:

Buna, da este o idee buna doar ca exista lucruri mult mai frumoase care le poti face de atat uite cateva exeple care probabil te vor ajuta: mergeti la iarba verde ( daca e si un lac, parau prin apropriere e mai bine, va puteti si "balacii") faceti un picnic sau gratar daca esti mic/a iti poti lua parintii cu tine, la o piscina unde poti lua un tort de inghetata la tine sau prajituri suc sau ceva racoros daca tot e vara, in oras toti cu rolele, biciclete, ce vreti, iar mai apoi va opriti la un restaurant sa seriviti o prajitura, pizza sau ce-si doreste fiecare, la un fotbal daca esti baiat si la sfarsit sa desfaci tortul.
La multi ani! Distractie placuta si tot ce iti doresti!

| JustStitch a răspuns (pentru CristinaEmma):

Mulțumesc frumos Cristina!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Contează foarte mult câţi invitaţi o să ai! Dacă o să ai până în zece, e ok. Şi mai contează şi câţi ani faci! Dacă eşti mic, la Macdonald, dacă eşti adolescent, pizza, dacă eşti mai mare, la terasă. Şi. La Mulţi Ani!