| Abcdefghij0192 a întrebat:

In curand vine majoratul meu si vreau sa inchiriez o vila. Stiti cumva vreuna prin Bucuresti sau pe langa Bucuresti? Mai este cineva care a inchiriat o vila la majorat?

1 răspuns:
| carla2010 a răspuns:

Am vazut anunturi, dar nu stiu persoane apropiate care sa fi inchiriat. Totusi, cei care au o casa si n-o folosesc, fie ca o inchiriaza pentru o luna, fie ca o inchiriaza pentru o noapte, tot castiga un ban, conteaza si cum pui tu problema. Asa ca iti recomand sa intri pe http://www.gimo.ro/bucuresti si vezi ca in stanga ai un meniu, intra in sectiunea inchirieri case si vile si ofertele celor UTILATE si MOBILATE, ca te intereseaza sa ai tot ce iti trebuie, nu sa aduci mobila si aparaturi de acasa. Succes si... LA MULTI ANI!