| gagauta a întrebat:

In iulie mi-a venit ciclu pe 23. In august mi-a venit pe 10. Nu am avut niciun contact sexual in aceasta perioada de timp. De atunci am scurgeri vaginale alb-galbui asemanatoare cu gelatina si urat mirositoare. Credeti ca ar trebui sa merg la ginecolog? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel, mi-am sunat doctora si mi-a propus sa iau niste pastile "Diane 35"

| iulianh a răspuns:

Scurgerile mai sunt provocate de aparitia ciclului. Apar cu o saptamana inaintea ciclului. Daca nu e asta, o vizita la ginecolog nu ar strica.winking