| Mimoo a întrebat:

Buna,in octombrie mai exact pe 21 este majoratul verisoarei mele si asi dori sa-i fac cadou un lant cu numele ei "ELIZA" sau "ELY"..stie cineva aproximativ cat ar costa sa fie tot din argint, nu suflat cu argint.Si este vreun site de pe care pot face comanda sau pot facee comanda la bijuteerie? MULTUMESC, FUNDA

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Il faci la bijutier. Nu neaparat tot lantul. Ci numai numele si il pui pe lant.
Te referi la asa ceva: http://www.youtube.com/watch?v=DJYDUrykQ-U&feature=plcp (cum are tipa la gat)

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Obiectele cu nume pe ele sunt cele mai grețoase și lipsite de imaginație chestii pe care le poate primi cineva.