| kissbaby a întrebat:

Buna!love struck Am si eu o intrebare! In septembrie este majoratul verisoarei mele si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau! Aveti vreo ideee? Funda si vott!love struck

1 răspuns:
| Hαٱlʒყ a răspuns:

Paii love struck.
C.am cati banii ai avea?!
Daca vrei poti sa ii iei : Un lantisor de aur cu litera numelui ei ca pandantiv. - Ceva serios. Daca vrei poti sa ii iei si cercei de aur, argint. Sau daca vrei poti sa ii iei extensii si o placa de par, sau o pereche de UGG-uri, sau daca vrei sa fie cu adevarat ceva maret poti sa ii iei un aparat foto, sau daca are poti sa ii iei un parfum, da' nu facatura turceasca ca a doua zi sa ii apara cosuri pe piele, Gen : Paris Hilton, Christina Aguillera sau Celine Dion - la 40 de lei, e unul ieftin, sau. poti sa ii iei cosmetice de la Avon. Sper ca ti-am fost de folos, funda?