| PufuletsiCuCiocolata a întrebat:

Buna,in primul rand scuzati categoria, vreau sa trag la xerox 2 caiete studentesti a cate 100 de pagini (pe fata si pe verso),si vreau sa le si leg, nu stiti din intamplare cam cat m-ar costa? multumesc anticipat, funda!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Daca are cate 100 de pagini fiecare, si iei fata-verso, ar venii 100 x 2, adica 200 pagini per caiet, mai exact 400 pagini de tras la xerox. Acum depinde si de zona de unde tragi la xerox (daca e undeva langa scoala/facultate, poate fi mai scump, si daca vrei alb-negru sau color); presupun ca e 15 bani/foaie, calculeaza 400 pagini x 15 bani, vine cam 60 lei. Pa pa!