| Cumintzel a întrebat:

stiti cum sa fac sa trag vata-verso la xerox(imprimanta )fara sa tot intorc foaia?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Altă posibilitate nu există pentru imprimantă, opțiunea aceasta e valabila la xerox. O seară bună!

| Mirunelu a răspuns:

Aceasta optiune trebuie sa o aiba imprimanta. Daca nu o are nu ai ce face. Un sfat daca vrei sa printezi fata verso mai usor: printeaza intai doar paginile pare, apoi intorci foile si dai sa printeze paginile impare. Atentie doar la ordinea si pozitia scrisului cum iese sa nu se printeze aiurea gen cu capul in jos sau prima pagina pe ultima.

| gratian a răspuns:

Nu poti fara sa intorci foaia