| Fluture a întrebat:

In seara asta am doua intrebari. sad
Ce pot face sa ma simt mai bine cand nu mai am niciun chef de viata? Cu sanatatea nu stau prea bine asa ca, nici un viitor nu stiu sigur daca o sa-l am.
Si... ce pastile pentru. concentrare si pentru. a retine pentru. scoala, lecti, pentru teste, teze, examene. imi recomandati? Ceva eficient si sa-si faca efectul cat mai repede.
Mersi. Mersi anticipat pentru raspunsuri. Chiar am nevoie. Deci daca stiti va rog sa imi spuneti si mie. :*
dau funda si voturi.

1 răspuns:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

In cazul ca vrei ceva pentru memorie recomand Gaba e cam 50-60 lei dar isi merita toti bani.
Iar Gaba este si Anti-stress,deci dupa ce o sa iei o sa te simti mult mai bine,eu iau in fiecare zi si viata sa imbunatatit considerabil.
E un compus natural.
Incearca sa fi macar un pic optimista,cel mai important e sa iti pui un gand unde vrei sa ajungi asta e primul lucru,daca nu iti vine nimic in minte, o sa discutam problema pe larg, sunt disponibil cu ajutor in orice privinta.