| Selena54 a întrebat:

In septembrie este ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu prea stiu ce sa-i cumpar straight face... m-am gandit la ceva inel din argint dar as mai vrea ceva pe langa. Poate ma ajutati cu ceva idei... big grin

Ap: implineste 15 ani tongue

Dau funda tongue

:X:X:X

Răspuns Câştigător
| gynutza_5762 a răspuns:

Pai...thinking cred ca pe langa acel inel ar mai merge un lantzishor, ceva in genul inelului, sau un parfum. nu stiu, alege tu, o cunosti mai bine doar

fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| vika16 a răspuns:

Io de as fi prietena ta mi-as dori foarte mult pe linga acest cadou o poza cam A4 cu ambele in ea si inkununata cu o rama foarte draguta si haioasa, insa gusturile nu se diskuta, deci vezi si u. Bafta!