| ιυвιтα a întrebat:

Buna!
Inca o intrebare...
Pot vedea undeva absolut tot ce am vorbit cu o presoana pe mess?
Adica sa umblu in arhiva, dar sa le gasesc pe toate de cand l-am bagat in lista de mess si pana acum!
Credeti ca e posibil?
funda

2 răspunsuri:
| Denisa_3637 a răspuns:

Nu. Cel putin eu asa stiu. Poti doar vedea ce ai scris cu el intr-o zi.Si daca iesi de pe mess` e posibil sa se stearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil daca ai bifat ''save all of my messages''.
Deci dai sus messenger>preferences>archive si daca ai bifat 'prima optiune(yes, save all of my messages)s-a salvat tot.
Daca ai reinstalat messul, nu se mai poate.straight face
Eu iti urez succes.