| Fluture a întrebat:

Inka odata va stresez cu compuneri, dar am sambata olimpiadastraight face si am nevoie de niste idei pentru o compunere cu titlul Lumea de sub stele. Va rog! Nu va cer sa-mi faceti compunere, doar niste idei. :X as vrea. Fundaalove struck Pups!

1 răspuns:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Poi si eu sunt la olimpiada aia si...stii ca se va da tema asta sau cum? Ca ideei,ai putea sa incepi sa descrii cerul,dupa care sa descrii o imagine terestra. Poti sa te legi si de micile vietati, de lumea minuscula in general, sa creezi o legatura intre aceasta si oameni si sa evidentiezi cateva ideei proprii despre traiul pe Pamant.Astea-s doar cateva ideei.Restul e povestewinkingBAFTA la judeteana:*:*