| LoveYouPdi a întrebat:

Bunahappy! Intai de toate va doresc,, Un An Nou Fericit``plin de impliniri:*! Ca tot se apropie anul 2013 as vrea sa-mi dati mesaje care le-as putea trimite prietenilor,rudelor, etc! Acum 2 ani am primit un sms de gen:Sampania in pahare..si nu mai stiulaughing, de genul acesta! Dau FUNDITA! Multumesc! Scuzati categoriahappy!

Răspuns Câştigător
| paulapaulina a răspuns:

Gânduri bune fug spre voi, sănătate şi noroc! Sărbători fericite şi un An Nou de poveste! La mulţi ani!"

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/......81594.html

3 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, legat de mesaje de sarbatori. urasc sa primesc mesaje luate de pe net, pur si simplu copy paste, prefer un mesaj clasic, gandit de mine! Sarbatori fericite si La multi ani!

| paulapaulina a răspuns:

"Cu speranţa că anul nou va fi mai bun decât bătrânul 2012, îţi trimit o mie de urări de bine însoţite de îmbrăţişări şi îţi urez un An Nou Fericit " (inventata de mine )

| patrycia a răspuns:

Mersi si tie la fel!

La mulţi ani cu veselie, sănătate pe vecie, casa plină de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doriţi şi sus paharul! Un An Nou fericit!

Previziuni meteo de revelion 2012: prevăzut o furtună de pupici şi îmbrăţişări … te sfătuim să închizi umbrela şi să deschizi inima. La Mulţi Ani şi un An Nou Fericit!