| dedea_9740 a întrebat:

Intodeauna am fost cea mai inalta dintre prietenele mele, din cauza acestui motiv nu ma simt bine in preajma lor. Ele avand in jur de 1.60 si eu 1.75 sunt mai inalta ca ele...Credeti ca sunt prea inalta? Acum vine banchetul si mi-am cumparat o pereche de pantofi care mi-a placut la nebunie dar au 13 cm tocul deci o sa fiu din nou cea mai inaltasad

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te simti aiurea. Sa stii ca si ele ar putea avea frustrari ca tu esti mai mare. Sunt lucruri pe care nu le poti controla. Bucura-te ca nu ai 1. 60. Ai o inaltime potrivita spun eu.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Fii fericita. Altele si-ar dori sa aiba inaltimea ta.

| Veve :X a răspuns:

Si eu vreau sa fiu asa inalta ca tine :X

tocuri de 13... cam inalte, nu crezi? dar daca tu te simti bien cu ele, distreaza`te si nu te uita ce spune gura lumii oh go on

| Aicilef a răspuns:

Cu tocurile alea .da.sh eu am in clasa fete inalte dar ele nu poarta tocuri.winking

| MusicisMusic a răspuns:

Si eu sunt inalta...~1, 70 la 13 ani si seman cu tata. El are 1, 92 inaltime.Nu iti fa probleme.Sunt mai inalta decat profesoarele mele de la scoala. Poate e si din cauza ca am facut inot.Acum de vreo 3 ani practic karting ca sa nu mai cresc foarte mult! Nu iti fa probleme.Altii vor sa fie ca noi. Uneori mai fac glume in clasa si ii intreb"cm e vremea pe acoo pe jos?"laughing

| Brilianta a răspuns:

Taie-ti din picioarelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.75 km mult pentru varstha ta nu crezi?