| anonim_4396 a întrebat:

fac banchetul de a 8-a si mi-am cumparat pantofi cu tocuri de 12 cm?! Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Necste a răspuns:

Nu este o idee proasta de atii lua pantofii cu tocuri de 12 cm... Mai ales daca ai o rochita super draguta. Parerea mea este sa iti iei la tine si niste papuci de schimb pentru ca e posibil la un moment dat sa te doara picioarele de la atata danswinking. Distractie placuta la banchet :*

3 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Buna! Daca te descurci cu ele e super in regula happy Sa te distrezi. :*

| JayKlein1 a răspuns:

Naah ti se fac varice si o sa ti se deformeze si picioareleb.Nu ai inca varsta necesara.Adik, bai ce zic eu aici.....doar nu trebuie sa stai cu ele o luna in picioare.Bafta laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru JayKlein1):

O noapte nu are nimic, nu i se deformează nimic, vorbesti prostii