| Andarock a întrebat:

Buna!

Intr`o prezentare power point, cum pot sa fac ca atunci cand mi se deschide, sa mi se deschida direct mare? Adica pe tot ecranul si sa nu mai trebuiasca este sa dau la "View"/"Slide Show".

Va rog frumos cat mai multe raspunsuri! Funda mare mare mare! love struck

Răspuns Câştigător
| lucyfer08 a răspuns:

Intri in ceea ce ai facut>Dai Save As >la save as sunt mai multe optiuni, iar tu vei da pe PowerPoint Show>Il salvezi unde vrei si cu ce nume vrei> si cand vei da Double click va intra drect in prezenntarea proiectului.
Sper ca am fost de folos.
Funda?