| anonim_4396 a întrebat:

Am primit de la un prieten un proiect in power point. Atunci cand dau sa-l deschid, el se deschide pe tot ecranul si incepe sa se deruleze. Cum as putea sa fac sa se deschida acolo unde sunt slide-urile(deoarece vreau sa-i fac ceva modificari)?

1 răspuns:
| AleXzpm a răspuns:

Click dreapta eddit, si o sa fie deschis cu PowerPoint, daca nu merge inseamna ca nu este facut de prietenul tau si l-a copiat de pe internet, iar cel ce l-a facut nu vrea sa ii modifici munca pentru a ti-o asuma! daca poti sa imi dai fisierul la alex_voinesti@yahoo.com poate iti pot fi de mai mult ajutor.