| Hapsalaul213 a întrebat:

Intr-o seara am vazut filmul Lara Croft Tomb Raider si am toate jocurile.Dar nu stiu care e mai tare filmul sau jocurile?

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Jocurile!

| suffarstar a răspuns:

:)) Jocurile tomb raider sunt multe.cred ca vreo 12 si este cea mai vanduta serie de jocuri din lume.Cu siguranta ca jocurile.Desii nu cred ca ai toate jocurile, ultimul apare luna viitoare si va fi superb dupa parerea mea. http://www.youtube.com/watch?v=0DAPD4x4TOw cred ca cel mai reuit de pana acum este tomb raider underworld(desii nu l-am jucat, nu-mi merge)dar tomb raider reborn cred ca va fi cel mai bun, daca nu cumva si jocul anului, peste I am alive

| CoOlGirlz a răspuns:

Jocurile categoric! Eu le am pe toate doar ca acesta nou care a aparut acum in 2013 nu prea imi place stiti de ce? Pentru ca Lara e cam mica si mi se incarca greu. Jocurile mele preferate Tomb Raider sunt: Tomb Raider Legend si Tomb Raider Underworld. Dar acum nu ma mai joc deoarece m-am apucat de scoala dar am cumparat CD-ul Tomb Raider Legend dar nu prea ma mai joc. O intrebare am si eu Hapsalaul213: tu ai tableta?

| HyunaKimfan a răspuns:

Jocurile sunt cele mai tari mai ales acesta nou 2013 eeste super dar nu pot trece de o parte.