| SecretLove a întrebat:

Intrati pe blogul urmator si spuneti-va parerea, daca ar trebui modificat ceva, pareri in legatura cu articolele, despre ce ati vrea sa cititi.
http://desireforever.blogspot.com

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

E chiar intresant blogul si articolele. Felicitari. Un singur lucru, incearca sa dai titluri mai captivante care sa atraga atentia si sa te faca sa citesti.

| annna a răspuns:

Este dragutz...mai poti pune: horoscop, muzica, poze cu vedete etc.

| Saya_1767 a răspuns:

E bun dar ai exagerat aici: "oltenii buni de gura, hoti".
Buni de gura da, hoti daca e sa o iei asa suntem toti.

| SecretLove explică:

@ZăChid. caracteristicile alea le-am luat dintr-un articol de pe net, restul a fost parerea mea :d.
@annna: multumesc de idei :*
@Roby: Multumesc >big grin