| Ovidiu200 a întrebat:

Intrati pe blogul urmator si spuneti-va parerea, daca ar trebui modificat ceva, pareri in legatura cu articolele, despre ce ati vrea sa cititi.

http://gg64nou.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Foarte tare, la modul cel mai serios vorbind. Chiar e de calitate. Nu prea am ce sfaturi sa-ti dau, poate doar sa rearanjezi reclamele in sidebar. Arata destul de urat, sunt dezordonate.hee hee In rest, multa bafta! Sa fie intr-un ceas bun.

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Fain blogulwinking tine-o tot asa

| stefun01 a răspuns:

Primul blog e super fain nici nu stiam de el si cred ca bun asa cum e acum nu mai trebuie nimic iar al doilea blog nu am intrat ca nu mergea

| radudavid63 a răspuns:

Varza blog