| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Intrebare mai mult pentru fete.
Ce parere aveti despre baietii cu cercei?
Ce impresie va face un băiat cu cercei?

7 răspunsuri:
| mihaela000ela a răspuns:

E dreptul fiecaruia, de a se manifesta, si a se comporta cum doreste...dar, cu conditia de a nu intra sub incidenta unor norme legale ...in rest, e ok, cu sau fara cercei, important sa fii tu, si sa fii iubit! daca asta e miza!

| Catrice a răspuns:

Depinde unde poarta cerceiihee hee

| daaniel110 a răspuns (pentru Catrice):

In urechi

| SilentRain a răspuns:

Gay

| daaniel110 a răspuns (pentru SilentRain):

Esti fata sau baiat?

| zurick a răspuns:

Că trebuie sa mi-i împrumute și mie dacă-s frumoși laughing
Iar dacă-si face unghiile și poartă fustă, sigur îi împrumut și eu fusta laughing
Îmi face impresia că nu-i pasă de masculinitatea toxică și de regule tâmpite ale societății.

| SilentRain a răspuns (pentru daaniel110):

Nu stiu happy