| Roxynikka a întrebat:

Buna seara happy

O intrebare pentru fete, ce parere aveti despre baietii cu tatuaje? big grin

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Cât timp tatuajele's faine,fără semnificaţii ascunse, chipul unor persoane decedate, prostii gen ''I love my mom'' sau numele primei iubite(care deja i-a dat papucii), nu contează că e unul, sau sunt 20... ş.a.m.d.Nu mă deranjează chiar deloc.
Vreau să mai menţionez doar două chestii:
1.Rick Genest
2.Da!

| h3r a răspuns:

Salutare...
Daca nu are pe tot corpul, iar tatuajele sa nu fie mari si extravagante... nu, nu m-ar deranja! Totusi consider ca 1 sau 2 tatuaje sunt suficiente. Daca sunt micute, probabil un nume sau ceva semnificativ, as fi de acord in totalitate.
Pana la urma... conteaza comportamentul lui.

Take care!

| ℓσνє a răspuns:

Daca imi place de el, nu mai conteaza ca are tatuaje/nu are.
Adica pe mine nu m-ar deranja. Si mi se par draguti. Zayn Malik este idolul meu (sunt fata) si are tatuaje, cu toate astea e super dragut big grin laughing.

| Clarissaaz a răspuns:

OO baieti cu tatuaje mi se par mai cool love struck

| AmaliaApetri a răspuns:

Dupa mine...intrebarea e asemanatoare: Va plac fetele machiate?
Unii zic da, altii le prefera naturale.
Ei...si eu zic da pt...natural.E doar parerea mea, fetele de mai sus vad ca au scris ca le plac, dar mie nu prea.
Dar acum depinde. daca mi place de el, trec peste tatuaje.laughing
Daca e vorba sa se si le faca pentru a fi "smecher" atunci clar ...mai bine nu.
Iar faza cu povestile intiparite pe corp, neah...sunt alte modalitati de a le pastra vii acele amintiri.

| EcstasyDubstep a răspuns:

I love it love struck imi placa baietii cu tatoaje si pirce-uri day dreaming

| Andraax3 a răspuns:

Baietii cu tatuaje sunt prea cool love struck!

| Papusik478 a răspuns:

Buna happy
Mie imi plac tatuajele, si mai ales acele tatuaje care au o poveste si nu sunt facute doar de dragul de a fi ' la moda' happy. Imi plac atat fetele cat si baietii cu tatuaje, insa nu exagerat.
Un baiat cu trupul aproapecoperit de tatuaje daca la asta te referi nu este pe gustul meu happy.