| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Intrebare pentru fete, ce parere aveti despre baietii blegi/naivi?

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Me gusta

| h3r a răspuns:

Uneori sunt așa doar pentru că nu se simt bine în pielea lor, e valabil și pentru fete.
Când vei ajunge să-i cunoști o să-ți dai seama că au mult mai multe calități.

| MrAnderson a răspuns:

laughing
Nu sunt blegi, desi increderea excesiva in oameni poate fi uneori o slabiciune.
Pretuieste oamenii naivi, si nu-i rani. Sunt singurii inca neatinsi de rautatea celor din jur, care inca isi pun increderea si sufletul in persoana care le ofera atentie si afectiune.

| ThisGirlHere a răspuns:

Depinde. Sunt baieti care sunt blegi/naivi intr-un fel dragut..adorabil :X. Altii sunt doar blegi si atat. Spre exemplu, naiv intr-un fel dragut e atunci cand. uhm. ii e rusine sa iti spuna ce simte. sau, unii sunt draguti si atunci cand sunt gelosi. Dar in schimb. atunci cand e analfabet. nu mai e dragut deloc straight face. laughing))winking