| Anonim0100 a întrebat:

Intrebare pentru fete: La ce baiat, visati... il puteti descrie?
Culoarea tenului, par, fata, fizic, trasaturi, etc...
Multumesc!

35 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Pai... eu nu pun multa importanta la culoarea tenului sau a parului etc ci la felul cum se compoarta, cat de grijuliu este cu iubita sa, sa fie intelegator.

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Heey, pai sa ma respecte si sa fie dragut in primul rand, par brunet, ochi albastri, mai inalt decat mine! asa este prietenul meu! pup :*

| xCrazyGirl a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine exista deja :X

| TashaUhm a răspuns:

Pentru mine. ''baiatul perfect'' nu s-a inventat incaa`!laughing
Sau. hmm. revenind la intrebarea ta`!
Cand visez un ''baiat perfect'', ma jur ca nu i se vede decat guraa`!laughing) Si rareori nasul`! Atat`!laughing))
Cred ca visele nu vor sa se imprieteneasca'', cu mine`!laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Nu, m-am putut opri din ras, cand am citit la tine, cu gura si nasul! laughing)))

| biancaluciana a răspuns:

Baiatul perfect e acela care are grija de persoana care e langa el, nu numai cu gandul sa o ****. daca ai un caracter frumos:p nu este nimic de comentat:p succes la agatat:p

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

I know it's something crazy, but.laughing)
Si mie-mi vine sa rad in fiecare dimineata si-mi spun in gand ''Ba esti nebun. iar jumate de fata?!''laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

rolling on the floor))) Vei fi uimita cand il vei vedea, de-an tregul! laughing

| Anonim0100 explică (pentru biancaluciana):

Ar fi bine, daca ar conta doar, caractarul!

| biancaluciana a răspuns:

Heybig grin pentru minee conteazaa:d cati ani ai app laughing

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Nici nu vreau sa ma gandescc`! I don't want to see it's terrible`!laughing

| Anonim0100 explică (pentru biancaluciana):

15 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TashaUhm):

Da, și băiatul perfect la mine are fața acoperită. E prea urât.

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar ii vezi tot capul`!laughing
Eu nu!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TashaUhm):

O iubire virtuala, ceva, fara webcam si fara poze?
Sau e calaretul fara cap?

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa nu exageram`!happy
Ii vad gura. si uneori nasu`!laughing
(visele nu sunt ceva real. deci. nu e cine stie ce)laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Parca as fiu eu! laughing)))

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Oh la la`!smug
Dar totusi. bine zis ''parca''`!laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Ce imi place cum ai zis " Oh la la `'' laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TashaUhm):

Interesantă imaginației big grin.

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Uhh`!batting eyelashes..Si mie-mi place ca-ti place `!smug

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesanta? Poate.
Dar cu siguranta bogata.laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

smug

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Hai ca facem ''Chat'' aici`!laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Hai! laughing)

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Chiar vrei`!?smug

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Pai de ce nu!

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Uurr`!; o3
Atunci deschide un subiect`!(:

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Descriete! happy

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Fizic: Par saten-blond, ochi albastrii(si uneori verzi), 8 cercei, 1.69laughing.
Moralthinking,aici e ceva mai complicat, Zapacita, Tupeista, incapatanata, indrazneata, comentez muult.
Imi place sa incerc lucruri noi`!
Si cam atat, momentan, despre minee`!(pentru mai multe detalii suna la nr 07... laughing)
Acum tu`! b-)