| Anonim0100 a întrebat:

Intrebare pentru fete: La ce baiat, visati... il puteti descrie?
Culoarea tenului, par, fata, fizic, trasaturi, etc...
Multumesc!

35 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Pai... eu nu pun multa importanta la culoarea tenului sau a parului etc ci la felul cum se compoarta, cat de grijuliu este cu iubita sa, sa fie intelegator.

| TashaUhm a răspuns:

Pentru mine. ''baiatul perfect'' nu s-a inventat incaa`!laughing
Sau. hmm. revenind la intrebarea ta`!
Cand visez un ''baiat perfect'', ma jur ca nu i se vede decat guraa`!laughing) Si rareori nasul`! Atat`!laughing))
Cred ca visele nu vor sa se imprieteneasca'', cu mine`!laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Nu, m-am putut opri din ras, cand am citit la tine, cu gura si nasul! laughing)))

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

I know it's something crazy, but.laughing)
Si mie-mi vine sa rad in fiecare dimineata si-mi spun in gand ''Ba esti nebun. iar jumate de fata?!''laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

rolling on the floor))) Vei fi uimita cand il vei vedea, de-an tregul! laughing

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Nici nu vreau sa ma gandescc`! I don't want to see it's terrible`!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TashaUhm):

Da, și băiatul perfect la mine are fața acoperită. E prea urât.

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar ii vezi tot capul`!laughing
Eu nu!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TashaUhm):

O iubire virtuala, ceva, fara webcam si fara poze?
Sau e calaretul fara cap?

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa nu exageram`!happy
Ii vad gura. si uneori nasu`!laughing
(visele nu sunt ceva real. deci. nu e cine stie ce)laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Parca as fiu eu! laughing)))

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Oh la la`!smug
Dar totusi. bine zis ''parca''`!laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Ce imi place cum ai zis " Oh la la `'' laughing))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru TashaUhm):

Interesantă imaginației big grin.

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Uhh`!batting eyelashes..Si mie-mi place ca-ti place `!smug

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesanta? Poate.
Dar cu siguranta bogata.laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

smug

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Hai ca facem ''Chat'' aici`!laughing

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Hai! laughing)

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Chiar vrei`!?smug

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Pai de ce nu!

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Uurr`!; o3
Atunci deschide un subiect`!(:

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Descriete! happy

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Fizic: Par saten-blond, ochi albastrii(si uneori verzi), 8 cercei, 1.69laughing.
Moralthinking,aici e ceva mai complicat, Zapacita, Tupeista, incapatanata, indrazneata, comentez muult.
Imi place sa incerc lucruri noi`!
Si cam atat, momentan, despre minee`!(pentru mai multe detalii suna la nr 07... laughing)
Acum tu`! b-)

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Fizic: Par Castaniu ( nu ma pricep la culori d-astea laughing ), ochii negrii, am si eu 2 cercei in ambele urechi sunt negri si rotunzi.
Moral: O fie calma, ma atasez repede de oricine, ma supar greu, dar enervez repede. Nu sunt incapatanat si nu comentez si toate astea.
Nu imi place sa incerc nimic nou.
Faza care ma enerveaza la mine este ca, sunt putin brunet gen: Jay sean dar nu asa mult, si asa ma enerveaza.

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Mmm`! Yummy`! Brunet?! Uh la la`!devil

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Da, nu trebuie sa mai ma bronzez, am bronz natural`. laughing Tu?

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Eu sunt intre normal. si bronz`!thinking
Desi. folosesc fond de ten sa-mi albeasca fata`!laughing)

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Da, naspa! laughing) Tu ce mai faci?

| xCrazyGirl a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine exista deja :X

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Heey, pai sa ma respecte si sa fie dragut in primul rand, par brunet, ochi albastri, mai inalt decat mine! asa este prietenul meu! pup :*

| biancaluciana a răspuns:

Baiatul perfect e acela care are grija de persoana care e langa el, nu numai cu gandul sa o ****. daca ai un caracter frumos:p nu este nimic de comentat:p succes la agatat:p

| Anonim0100 explică (pentru biancaluciana):

Ar fi bine, daca ar conta doar, caractarul!

| biancaluciana a răspuns:

Heybig grin pentru minee conteazaa:d cati ani ai app laughing