| Anonim0100 a întrebat:

Intrebare pentru fete: La ce baiat, visati... il puteti descrie?
Culoarea tenului, par, fata, fizic, trasaturi, etc...
Multumesc!

35 răspunsuri:
| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Fizic: Par Castaniu ( nu ma pricep la culori d-astea laughing ), ochii negrii, am si eu 2 cercei in ambele urechi sunt negri si rotunzi.
Moral: O fie calma, ma atasez repede de oricine, ma supar greu, dar enervez repede. Nu sunt incapatanat si nu comentez si toate astea.
Nu imi place sa incerc nimic nou.
Faza care ma enerveaza la mine este ca, sunt putin brunet gen: Jay sean dar nu asa mult, si asa ma enerveaza.

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Mmm`! Yummy`! Brunet?! Uh la la`!devil

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Da, nu trebuie sa mai ma bronzez, am bronz natural`. laughing Tu?

| TashaUhm a răspuns (pentru Anonim0100):

Eu sunt intre normal. si bronz`!thinking
Desi. folosesc fond de ten sa-mi albeasca fata`!laughing)

| Anonim0100 explică (pentru TashaUhm):

Da, naspa! laughing) Tu ce mai faci?