| deeutza_2401 a întrebat:

Intrebare pentru fete :-p

: Cum ati vrea sa fie baiat la care visati?:)

http://www.youtube.com/watch?v=99DrudvVhIk e super melodia;)

Răspuns Câştigător
| Maothecat a răspuns:

Nu pot sa spun ca am portretul baiatului perfect pentru mine.in opinia mea nu exista baieti perfecti sau fete perfecte. exista doar oameni cu defecte si calitati. Daca iti place un baiat mult de tot si vezi ca relatia merge si iti place tot ce tine de comportamentul lui si de look, atunci consider ca acela este baiatul visurilor mele.

2 răspunsuri:
| ZUzulikii a răspuns:

Paithinking
Cu ochii caprui:Xparu saten/brunet[nu cont]
Sa fie sincer, sa stie cum sa se imbrace, sa nu ma plictiseasca.sa ma alinte:X...

| Annutaza a răspuns:

Doar sa ma accepte.