| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Pentru voi ce conteaza mai mult la un baiat? Aspectul sau fizic sau comportamentul?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ochiul e atras primul,dragul meu.
Deci,o fata te va privi pentru ca esti inalt, sau imbracat bine, ceva din aspectul tau fizic ii va starni curiozitatea.
Si, imediat, vine comportamentul....pentru ca degeaba esti inalt,cu muschi formati la sala,imbracat din mall si scuipi seminte sau razi si te holbezi la toate fetele care trec prin preajma...
Aspect fizic ingrijit, tinuta dreapta, zambetul in coltul gurii si o atitudine stapanita, vesela si protectoare vor duce intotdeauna la o impresie buna, pozitiva!

| AnGeL a răspuns:

Buna! happy pentru mine conteaza si aspectul fizic dar sa spunem ca in propostie de 50-60% conteaza aspectul fizic fiindca in cazul in care nu ma atrage fizic nu sunt curioasa sa ii descopar comportamentul :p dar sunt fete pentru care nu conteaza decat comportamentul insa pentru mine conteaza (daca eu arat cat de cat bine si el trebuie sa fie cel putin egalul meu)winking bafta!

| EvilThoughts a răspuns:

Pentru mine, sincer, aspecyul fizic este complet nesemnificativ.Cel mai mult contează ca el ă aibă respect și bun simț, să știe să îți vorbească (,) ca de la egal la egal.
Sunt împreună cu prietenul meu de aproape trei luni (știu, nu e cine-știe-ce perioadă de timp ) și ne simțim bine în compania celuilalt pentru că putem fi noi înșine unul cu celălalt.
Asta este ceea ce contează! Să te simți bine cu el/ea, și să poți fi tu! Să nu trebuiască să te schimbi pentru a-l/a o mulțumiwinking

| Anna_9600 a răspuns:

Ambele conteaza, degeaba este frumos daca se comporta urat cu tine. si e mai bine sa fi cu unul ce este si frumos si inteligent si are si un comportament frumos, doar nu vrei sa fi cu un barbat urat, sau nu vrei sa se comporte urat cu tine, conteaza sa fie placut ochiului si sufletului.

| Azµre a răspuns:

Comportamentul și Mentalitatea asta caută o femeie.

| h3r a răspuns:

Carisma.

| IloveME a răspuns:

La prima vedere aspectul fizic!
Dupa ce apar sentimentele, nu mai bagam asa mult de seama aspectul fizic ci doar comportamentul lui fata de noi!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Cate un pic din amn2.Dar mai mult comportamentul.

Răspuns utilizator avertizat
| crystiyna a răspuns:

Da la prima vedere logic ca este aspectul fizic si apoi comportamentul dar exista situatii de exemplu cand cunosti o persoana si te indragostesti pur si simplu de felul sau de a fi si incepi sa-l vezi chiar atragator chiar daca la prima vedere nu ti s-a parut.

| ForYouu a răspuns:

Logic ca conteaza si aspectul fizic, uneori chiar foarte mult dar bineinteles si comportamentul. Pentru mine ambele sunt cam la fel de importante happy

| Lav999 a răspuns:

Sincer eu nu m-am îndrăgostit de aspectul fizic... Nu a fost dragoste la prima vedere. In timp cand am început sa petrec mai mult timp in jurul lui m-a atras comportamentul si felul sau fermecator de a fi chiar cu toate fetele din jurul lui necontand vârsta. Pentru mine era o dilema la vremea aceea ca nu știam daca ma place, dar in timp sau rezolvat toate. Nu arata ca "Fat Frumos" dar avea un caracter minunat si niște ochi patrunzatorilove struck si cu toate ca nu il ajuta aspectul fizic era groaznic de afemeiat, iar toate femeile parca migrau prin fata lui. Sper sa te fi putut ajuta... pupici!