| 0PopaPorno a întrebat:

Buna!(Intrebare pentru. fete)V-ati cumparat vreodata blugi de baieti pe care sa-i purtati la scl. sau oriunde? Daca da, ce au zis ceilalti cand v-au vazut?

4 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Eu mi-am luat dar fara sa imi dau seama.si ceilalti nici nu si-au dat seamalaughing da' sinceri sunt mai misto decat aia de fete:d

| Bibiis a răspuns:

Da! laughing si mi-a placut la nebuniie! nu-mi pasa ce spun altii, dar oricum. le-au placut si lor cum mi-au statlaughing

| florinaaa a răspuns:

Buna. Eu de fiecare data cand mi.am cumparat ceva si mi.a placut l.am purtat. Nu mi.a pasat de parerea celorlalti. Cred ca asa ar trebui sa faci si tu. Daca tu consideri ca iti vin bine si te simti bine in ei e de ajuns. Sper ca ti.am fost de ajutor.:*