| EuSiCuMine a întrebat:

intrebarea e mai mult pentru baieti. Deci daca o fata are ochi verzi deschisi, parul lung si tenul deschis, dupa parerea voastra ce culoare de par i se potriveste?

funda la raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Mars_9112 a răspuns:

Deci ia sa vedemthinking iti trebuie o culoare inchisa sa iti scoti in evidenta culoarea ochilor si tenul... daca alegi gen blond sau cateodata chiar si alb... vei fi nu stiu cum sa spun ca o vrajitoare incearca ceva saten sau brunetthinking sfatul meu :*

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Din punctul meu de vedere, un roscat care sa bata spre inchis. Asta, daca tenul este foarte deschis. Eu as mai face ceva: In magazine pentru copii, se gasesc fel si fel de margele, care sunt de mai multe culori si foarte mici. In par, in partile laterale mi-as face parul cu margele de mai multe culori. Am vazut un asemenea model si arata splendid. Este o parere de-a mea. Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastu ca la emo