| InnocentSίn a întrebat:

M-am gandit sa-mi vopsesc parul in gri (un gri usor inchis). Problema este ca nu stiu daca mi se potriveste culoarea, asa ca cer parerea voastra. Am tenul masliniu, ochi caprui si culoarea mea naturala, pe care o am si acum este saten deschis. Deci voi ce credeti?
Daca aveti alte idei puteti sa mi le spuneti! big grin

3 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Cauta pe net un coafor online, iti va fi mega de folos happy
Vei vedea acolo cum ti-ar sta cu aproximatie

| LauraIoanna a răspuns:

La cum te-ai descris pare ca ti-ar sta bine, insa daca nu ai suficient curaj, iti poti lua de pe net o aplicatie, gen http://modiface.com/,nu e foarte wow dar totusi te ajuta.

| Floricica014 a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca este o idee buna.Zic sa ramai la culoarea ta naturala happywinking