| onlymeme a întrebat:

intrebarea este pentru cei care joaca "ferma vesela" joc browser.
la un moment dat, pentru a elibera o zona de construire esti nevoit sa ai"un cont premium"...cum adica? sa cumperi monede prin chestiile alea care apar acolo?
app, monedele se pot lua doar de acolo si de la piata? altfel nu poti strange?sad
si de exemplu daca eu iau cateva monede de la piata, pot deschide zona aia de construire? nu pot nu?
dau fundahappyhappy

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Nu poti si ca sa ai cont premiu si sa ai acces la toate facilitatile jocului trebuie sa dai pe steaua aia aurie cu un p ultima de la semnu cu casuta postala si sa dai tu din banii tai reali ca sa ai cont premiu funda?

| dorisucadodod a răspuns:

Pai trebuie sa joci mult timp ca sa ai un cont premium trebuie sa ai o anumita suma de bani[nu stiu care ii suma exacta depinde cat muncesti si cati clienti ai] poti sa strangi monedele. Mai poti primi di de la clienti generosi care iti lasa bacsisi[mie mi-a lasat 100 de monede zona o poti elibera cu contul premium sa dai monede multe ii mai ieftin cu contul premium.app contul premium il primesti dee la situ ala cand te premiaza adica ca ai muncit mult si meriti ceva sa spunem un bonus.

| narcisnarcis70 a răspuns:

Vand eu cont de lvl 10 bani: 12, 234, 353 monede :38 big grin