| caty870 a întrebat:

Am doua intrebari. Ma joc ferma vesela si acum am facut lv 16 mi-a dat cv nou de plantat? si Am doua campuri, un staul, un cotet de gaini si un tarc, acum pot sa construiesc o bucatarie de maioneza, mai bine demolez cv (daca de ce ar trebui) sau ar trebui sa fac bani sa imi iau monede sa imi fac cont premium si sa imi deblochez inca o zona de construire?

2 răspunsuri:
| AlinaFilip99 a răspuns:

Nu merita sa iti iei premium! Si eu am facut asta, dar daca iti deblochezi terenul acela premium, dupa ce premiumul expira trebuie sa iti mai faci, pentru ca altfel nu mai poti face nimic cu parcela aceea! Sugerez sa-ti demolezi ceva, eu as demola campul in locul tau!
Succes!

| iuli000 a răspuns:

Asteapta cresti in nivel si ieti a 2 ferma