| geta_1120 a întrebat:

intrebarea mea este urmatoarea.eu vorbesc cu un baiat de 3.insa tipul nu suporta sa se vorbesca de mine deloc.imi zice ca daca aude pe cineva ca ma vorbeste de rau vede negru in fata ochilor si ii vine sa il ia la bataie. dar eu nu il inteleg de ce cand se vorbeste de mine indiferent de ce natura se vorbeste el zice ca vede negru in fata lui si nu mai judeca venindu-i sa il omoare in bataie pe persoana respectiva. mi-a zis ca ma iubeste foarte mult si din cauza asta nu suporta sa ma vorbesca cineva sau sa se ia cineva de mine.nici el nu isi intelege comportamentul.stie doar ca ma iubeste si atat.va rog sa imi raspundeti

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-l la psiholog. Fiindca intr-o zi fie o sa bata pe cineva si o sa faca ani grei de puscarie, fie o sa vada negru in fata ochilor si o sa te bata pe tine de o sa te omoare. Nu e normal sa nu-si poata controla iesirile.

| Antrax a răspuns:

Poi vrea sa protejeze fiinta iubita si sa o faca respectata prin forta

| tremuriciiuliana a răspuns:

Buna geta se pare ca iubitul tau te iubeste si nu numai e si gelos ca te iubeste e bine dar ai grija ca gelozia lui sa nu devina o obsesie