| iustina500 a întrebat:

joc IMVU si nu stiu cum sa fac multi bani, am avut mii de conturi, dar habar n-am cum sa fac credite, am facut si la catel si earn credits cu toate cu nu prea merge. Daca aveti un cont de IMVU fata si e si frumos, va rog eu foarte frumos, daca vreti sa mi-l dati! big grin Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Geeeeeeeeeeeeeeeep a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2gwW3lRSdnk incearca sa inveti de aici : ).

1 răspuns:
| vodami92 a răspuns:

Trebuie sa dansezi la baralaughing sau ceva de genul asta! dar poti obtine si credite gratis!