| 1mist3r a întrebat:

Bunahappy Joc un metin privat.HammerMt2,era bug mare pe server, dar acum, vad ca e mai binestraight face, numai ca uneori,(aproape mereu) am lag, cred ca asa e, pentru ca scriu, dau skiluri etc si nu apare nimic, peste cateva minute ma scoatestraight face, cineva mi-a spus ca e de la pc-ul meu si ca sunt multi playeri de la ce e? si ce pot face sa nu mai am asa lagstraight face(si alti playeri au lag, dar majoritate nu prea austraight face asa vad euhappy

1 răspuns:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Probabil sunt prea multi playeri pe metin si de aia ai lag si te scoate sau poate ai multe fisiere deschise cand te joci si iti faci laghappy

Sau ar mai fi varianta ca cel care detine metinul sa faca lag, daca se joaca sau sta pe mess sau mai face te miri ce happy

sper ca te-am ajutat :*:*:*