| FetitaDeCiocolata a întrebat:

jocul care imi reaminteste in fiecare zi de prietenii mei care din pacate s-au mutat, ne-am despartit si raman doar amintiri risipite, si.Cand ma jucam erau ff multi utilizatori acum mai sunt doar vreo 85...:(Va rog din sufletul meu jucati-va sau da-ti la altcineva:http://www.switchin.net/switchlaunch.html
Stiu, stiu, o sa vi se para ca sunt o proasta dar nu ma luati la misto.
Vreau doar asta, e singura amintire cu prietena mea cea mai buna:((.
Va rog daca nu vreti voi dati la altcineva, as vrea sa fie ca inainte acum e. pustiu.
Funda+vot
(SCZ PT GRESELI)

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Despre ce e joculetul daca il dau unei persoane sau ma joc eu trebuie sa stiu ce sa fac acolo nu?