| Momo6929 a întrebat:

Joi am fost in vizita la un prieten si el avea cateva doze de Monster Energy si mi-a dat si mie sa beau una. Nu am mai baut in viata mea si mi s-a parut foarte bun si acum mai vreau insa nu gasesc pe nicaieri si acel prieten a fost de curand in Franta de unde a cumparat dozele. Deci, de unde as putea sa imi cumpar Monster Energy in Craiova?

1 răspuns:
| kscorpio a răspuns:

Www.vanzarinet.ro › Alimente, bauturi

[Vând] Monster Energy Drink, Varianta 250ml "Export"!

si mai e si pe ocazii.ro dar sunt la bucata si sunt mult mai scumpe