| koopman a întrebat:

Ati auzit de monster energy?Este energizantul monster. Ati baut? Ce gust are? Cum vi s-a parut?

1 răspuns:
| Chiriac_Fernando_1997 a răspuns:

Da este logic ca am auzit de acesc energizant. Am baut. thinking e bun, dar te sfatuiesc sa nu bei mai mult de 1 pe luna pentru ca iti va afecta inimawinking Este cel mai tare energizant. ( tare in sensul de : cu multa taurina si cofeina nu de smecher ). Eu zic sa iei o gura acolo sa gusti. si apoi sa il arunciwinking Are gust de compot de merewinking