| jessyka_9063 a întrebat:

km pot sa aflu id-ul daca am facebookul. stiu cum se poate afla invers dar asa nu stiu.va rog mult voi da funda si restul vot. plss URGENT!

4 răspunsuri:
| cosmin2sun a răspuns:

Intri la SETARI CONFIDENTIALITATE dai la SETARI PERSONALIZATE iar dupa aceea in coltul de sus in dreapta ai PREVIZUALIZEAZA PROFILUL MEU sau asa ceva... dai previzualizare iar in josul paginii ai ID-ul. daca nu te descurci iti dau ID-ul meu de messenger! Ok?winking

| jessyka_9063 explică:

Oau.esti desteptlaughing

| jessyka_9063 explică:

Ptr. ce?

| mucificatoru a răspuns:

Jessyka care este id-u tau?