| Sandy11 a întrebat:

winking La eMAG cand cumpar telefonul primesc si casti, card...etc?
Sau primesc doar telefonul?

:*Scuze de categorie

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Depinde de telefon si ce este inclus in pachet. Nu conteaza de unde il cumperi Daca cutia originala este sigilata vei primi exact ce spune producatorul ca este inclus in pachet. La smarphoneuri de exemplu mai toata au in pachet cablu usb, casti, incarcator (unele si card ).

| Kittyzzz a răspuns:

Eu am primit la s4 casti, incarcator Si usbhappy + garantie!;*