| IloveGnR a întrebat:

Buna la intrebarea asta as vrea sa niste fete emo adevarate si sa-mi ziceti despre voi big grin

Răspuns Câştigător
| Medeea17 a răspuns:

Poi ce`ai vrea sa-ti spunem despre noi?
Suntem oamenii ca toti ceilalti, numai ca noi avem acel ceva... lumea se uita ciudat la noi, se holbeaza dar nu`i asta o problema
Noii suntem linistiti, gen de pers gothice, care sufera, care asculta rock si melodii triste... A fii Emo nu inseamna neaparat a te aia pe maini sau ati taia venele oh go on

2 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

Nu ew nici o intrebare! dar si eu sunt curioasa!

| Medeea17 a răspuns:

Poi ce ai vrea sa-ti spunem despre noi?
Suntem niste oamenii ca toti ceilalti, dar cu acel ceva. chiar daca lumea se uita ciudat la noi, se olbeaza sau mai stiu eu cee nu e o problema pentru noi asta. Suntem genu de pers care traim in lumea noastra, care ne place rocku si melodiile triste, care suferim, gen de pers linistite...