| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
LA liceul Dinu Lipatti, Bucuresti, se poate intra din clasa a9a?hee hee.
se bazeaza pe muzica si actorie din cate stiu eu.Nu?
>Fundtaaaabig grin<

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna!big grin
poti intra cand vrei, cu atat mai mult in clasa a 9-a cand are loc admiterea.

| emma6312 a răspuns:

Mai bine intri la muzica ca la actoriee e varzawinking.Si oricum muzica ruleaza in liceuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La muzica poti intra ori cand vrei, sunt destule locuri si putine candidati si la teatru e cea mai mare bataie pe locuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce medie se intra

| Georgiana97 a răspuns:

Pai poti intra pe baza unor probe de aptitudini care au avut loc pe 1-3 iunie si inscrierea a avut loce de pe 27-31 mai