| A12NDRA a întrebat:

La multi ani mai intai si sarbatori fericite! Acum intrebarea.Stiti vreun site care sa aiba messenger si in care sa poti da web fara ca celalalt sa aiba? Sau daca exista asa site, stiti cumva, dar in afara de meebo? Funda normal.Mersi mult!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| Chrristina a răspuns:

Pai la yahoo messenger poti da web fara ca celalalt sa aiba :D Si de asemenea poti sa vorbesti la microfon cu o persoana chiar daca ea/el nu are si tu vorbesti iar persoana respectiva aude ce zici tu si iti va raspunde, numai ca va tasta :D
Eu ma stiu pe : meebo si acesta http://webmessenger.yahoo.com/
Succes!

| Josephe a răspuns:

Dai pe google meebo acolo are happy