| Katy55 a întrebat:

La scoala am multi prieteni si ma distrez mereu, dar cand ajung acasa mor de plictiseala. Sfaturi?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Fa temele, invata, iesi la plimbare, intra pe Facebook etc

| FaraNume1245 a răspuns:

Citește, cultivă-te, documentează-te despre ceva ce te interesează, ieși pe afară. Sunt multe de făcut.

| AliTheo18 a răspuns:

Fa ce iti place tie, in primul rand. Poti sa te uiti la tv, la filme, poti sa te joci ceva, poti chema prieteni sa te joci ceva, sau cu familia, depinde, te poti juca carti, table daca ai. Poti sa desenezi, sa scrii daca iti place, sa gasesti un site placut de tine, poti sa faci poze. Depinde si de placerile tale. Poti sa iesi afara cu prietenii, in mall, cafenele. Poti sa gatesti daca iti place. Oricine moare de plictiseala.

| iasmina07 a răspuns:

Gaseste jocuri online unde poti socializa cu ceilalti